Manabitai, czyli "chcę się uczyć"

Jak wiadomo, uczymy się całe życie. Mamy różne potrzeby i stawiamy sobie różne cele. Naszym wspólnym jest nauka japońskiego. Wiele lat nauki oraz kilkukrotne wyjazdy pozwoliły nam ten język opanować i zaprzyjaźnić się z nim. Teraz chcemy przekazać to dalej.

O nas

Szkoła języka japońskiego online Manabitai powstała od pasjonatów dla pasjonatów.

Pewnego dnia każdy z nas zafascynował się czymś związanym z Japonią – językiem, mangą, kulturą. Kręci nas ten świat – odległy, piękny, harmonijny, ale też nie do końca zrozumiały dla nas – Europejczyków. Japonia zdecydowanie jest krainą, która daje się odkrywać podróżnikom i to nie tylko takim, którzy dolecieli do niej samolotem, ale też tym, którzy regularnie lecą tam na skrzydłach wyobraźni, aby zanurzyć się w nowym i nieznanym.

Dla zaciekawionych Japonią zgłębienie tajników języka japońskiego jest kolejnym stopniem wtajemniczenia i krokiem do zrozumienia Japończyków i ich świata lepiej. Szkoła języka japońskiego online zdała egzamin i wielu naszych uczniów dziś biegle mówi i pisze po japońsku, dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić do nauki także Ciebie.

Kurs stacjonarny nie jest dla każdego – trzeba mieć czas na dojazdy na zajęcia odbywające się regularnie o tych samych porach, czasami musisz pogodzić się z tym, że nie będziesz obecny na zajęciach i nikt nie zwróci Ci pieniędzy.

Kurs online języka japońskiego jest lepszym rozwiązaniem. Sam planujesz swoje lekcje, tak aby pora odpowiadała Tobie. I nie musisz dostosowywać się do tempa grupy – podczas swoich lekcji jesteś tylko ty i lektor. Ty i Twoje postępy jesteście dla nas najważniejsi.

Ambitni zawsze sięgają po więcej – wiemy to z własnego doświadczenia. Poza lekcjami online z nauczycielem przygotowaliśmy dla Was dodatkowe materiały, do których możecie sięgać w wolnym czasie samodzielnie, a na naszym blogu znajdziesz jeszcze więcej ciekawostek!

Barbara Bisha - Założyciel i nauczyciel